Seria rekin

Tłuszcz rekina z kasztanowcem i korą wierzby iwy

rekinkasztan

Kup w sklepie
Unikalne właściwości tłuszczu rekina zostały wzmocnione ziołami i olejkami eterycznymi. Skwalen – zawarty w tłuszczu rekina, wchodzi w skład komórek warstw skóry. Łatwo się wchłania, przenika do wewnątrz organizmu, aktywnie wpływając na poprawę krążenia krwi oraz wzmocnienie ścian naczyń włosowatych i żył. Tłuszcz rekina z kasztanowcem i korą iwy łagodzi napięcie w mięśniach nóg. Poprawia mikrocyrkulację krwi, nadaje ściankom naczyń żylnych elastyczność, tonizuje żyły, zmniejsza ich kruchość oraz zapobiega rozszerzaniu naczyń włosowatych. Pomaga zmniejszyć obrzęki i sińce, zapobiega tworzeniu się zakrzepów w naczyniach krwionośnych. Krem skutecznie usuwa uczucie ciężkości i zmęczenia w nogach, pozwalając poczuć efekt chłodzenia i komfort.

Balsam zawiera m.in. tłuszcz rekina, wyciąg z kasztanowca, omanu, nostrzyka, skrzypu, kory wierzby iwy, olej kukurydziany, olejek cyprysowy.

 

Tłuszcz rekina z korkowcem amurskim

rekinamurski

Kup w sklepie
Unikalność kremu – balsamu polega na tym, że po raz pierwszy wykorzystano kombinację dwóch potężnych antyseptycznych środków takich jak tłuszcz rekina i korkowca amurskiego. Olejki eteryczne z lawendy, jałowca i drzewa herbacianego polepszają efekt balsamu , ponieważ same mają bakteriobójcze, przeciwzapalne i lecznicze działanie. Za pomocą kremu-balsamu można powstrzymać grzybicę stóp, zagoić drobne rany na nogach, znormalizować pracę potowych i łojowych gruczołów oraz zmniejszyć wydzielania potu co zapobiega infekcjom grzybiczym. Krem-balsam dezodoryzuje nogi i zapobiega powstaniu nieprzyjemnych zapachów.Balsam zawiera m.in. tłuszcz rekina, ekstrakt korkowca amurskiego, olejek kukurydziany, lawendowy, jałowcowy, drzewa herbacianego, tymiankowy, ekstrakt kory dębu, liści brzozy

 

Tłuszcz rekina z glistnikiem (jaskółcze ziele)

rekinglistnik

Kup w sklepie
Krem stosowany przy zapaleniach skóry, łuszczeniu skóry, wysypkach alergicznych, czyrakach, odmrożeniach. Unikalność kremu polega na tym, że po raz pierwszy w praktyce światowej wykorzystane zostały dwa mocne naturalne środki stosowane w walce z zapaleniem skóry, grzybicą, egzemą, wysypkami alergicznymi łuszczeniem i podrażnieniami skóry różnego rodzaju.

Balsam zawiera m.in. tłuszcz rekina, ekstrakt glistnika, tymianku, arniki, olej kukurydziany, olej z ostropestu, lawendy, eukaliptusa, drzewa herbacianego

 

Tłuszcz rekina z pięciornikiem i kamforą

rekinkamfora

Kup w sklepie
Unikalność i nowatorstwo balsamu polega na połączeniu w jednym preparacie powszechnie znanych naturalnych składników zapobiegających bólowi stawów i mięśni. Tłuszcz rekina działa przeciwobrzękowo, odpornościowo i przeciwbakteryjnie. Pięciornik usuwa ogniska zapalne, likwiduje ból przy zapaleniu korzonków, stawów, mięśni, nerwobólach, urazach i stłuczeniach. Kwas mrówkowy działa przeciwbólowo, rozgrzewająco i przeciwzapalnie. Kamfora i ekstrakt z pieprzu mają działanie pobudzające, polepszają mikrocyrkulację krwi, przyczyniają się do likwidacji uczucia bólu i obrzęku.

Balsam zawiera m.in. tłuszcz rekina, ekstrakt kamfory, ekstrakt pięciornika, olej kukurydziany, ekstrakt pieprzu palącego, kamfora, olejek jałowcowy, lawendowy, eukaliptusowy, olejek z jodły.

 

Tłuszcz rekina z rokitnikiem

rokitnik

Kup w sklepie
Tłuszcz rekina z rokitnikiem – Balsam na popękane pięty Krem na popękane pięty przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji stóp. Zawiera składniki działające odżywczo i ochronnie. W rezyltacie jego stosowania uzyskasz:

  • wygładzenie szorstkich, suchych i popękanych pięt,
  • intensywne nawilżenie i natłuszczenie,
  • odpowiednią pielęgnację i ochronę stóp.

Skwalen zawarty w tłuszczu rekina, wchodzi w skład komórek warstw skóry. Łatwo się wchłania, przenika do wewnątrz organizmu, aktywnie wpływając na poprawę krążenia krwi oraz wzmocnienie ścian naczyń włosowatych i żył.

Wyciągi z owoców rokitnika wykorzystuje również dermatologia. Związki te sprawdzają się w leczeniu oparzeń, stanów zapalnych skóry odmrożeń oraz trudno gojących się ran i odleżyn. Olej z rokitnika zastosowany w kremie i balsamach działa natłuszczająco i odżywczo na skórę, a przy tym nadaje jej lekko brzoskwiniowy odcień.

Balsam zawiera m.in. tłuszcz rekina, wyciąg z rokitnika, omanu, nostrzyka, skrzypu, olejek petigrain, glicerynowy, spirytus mrówczany, olej kukurydziany, ekstrakt korkowca amurskiego, cytrynowy, olejek cyprysowy.

Tłuszcz rekina z liściem laurowym na haluksy

lisc

Kup w sklepie
Haluksy to napuchnięte stawy dużych palców nóg, które pojawiają się przy płaskostopiu, kiedy pomiędzy dużym palcem i stopą rozrastają się tkanki chrzęstna i kostna. Spuchnięty staw często boli, w tym miejscu często pojawiają się odciski, obrzęki, zapalenia. Wysoki obcas, ciasne obuwie przyspieszają powstanie haluksów.
Krem jest specjalnie opracowany, jako profilaktyczny środek pomocny w walce z haluksem. Redukuje bóle w miejscu zapalenia, zmiękcza chrzęstne i odciskowe narosty. Przy dłuższym stosowaniu krem pozbawi problemów związanych z haluksami.Balsam zawiera m.in. tłuszcz rekina, kamfora, ekstrakt pieprzu, pięciornika, liścia laurowego, bzu, miodu, morszczynu, jałowca, eukaliptusa, olej pachtowy, kwas mrówkowy

Tłuszcz rekina ze złotym wąsem na ostrogi

was

Kup w sklepie
Ostroga to wbudowany w postaci kości kolec na kości pięty, który powoduje ból podeszwy. Główną przyczyną powstania „ostrogi” jest płaskostopie lub uraz kości piętowej. Krem skutecznie usuwa obrzęk i stan zapalny w okolicy pięty, łagodzi ból, przywraca strukturę tkanki kostnej eliminując przyczynę zapalenia.

Balsam zawiera m.in. olej kukurydziany, tłuszcz rekina, olej pieprzowy, ekstrakt pięciornika, liścia laurowego, bzu, miodu, złotego wąsa, propolisu, soli morskiej, babki, olej z jałowca, eukaliptusa, jodły, kwas mrówkowy